Mistica Cama E Cafe Hotel
| Wi-Fi WiFi | Zwembad Buitenzwembad | Spa en ontspanning Spa-lounge |
| Eten op locatie Bar/ lounge | Huisdieren Huisdieren toegestaan |
Mistica Cama E Cafe Hotel São Tomé das Letras is op circa 5 minuten lopen van de Casa da Piramide gelegen en beschikt over een winkelgebied.
De Waterval van de Maan ligt vrij dicht bij het hotel en het Sao Thome das Letras uitzichtspunt bevindt zich op circa 500 meter afstand. Een wandeling van 5 minuten brengt u naar het centrum van São Tomé das Letras. Mistica Cama E Cafe bevindt zich binnen 3 km van Cachoeira do Flávio.
Gasten die verblijven in een van de 10 kamers van dit hotel hebben toegang tot een eetgedeelte. De badkamers zijn uitgerust met een apart toilet en een douche. Er zijn opvallende badkamers met een apart toilet en een douche.
Het pand biedt dagelijks een buffet ontbijt. Sabor Mágico met Zuid-Amerikaanse specialiteiten ligt op circa 5-minuten loopafstand.
- Locale bezienswaardigheiden
- Praca Chico Taquara793 km
- Toca Stone Holed333 km
- Toca cave Lion292 km
- Portal dos Ventos384 km
- Igreja São Thomé783 km
- Toca do Leao247 km
- Mirante de Sao Thome das Letras644 km
- Luchthavens
- Luchthaven Major-Brigadeiro Trompowsky83 km
Hotelfaciliteiten
Algemeen
- Roken is niet toegestaan
- WiFi
- Huisdieren toegestaan
- Koffiebar
Horeca
- Bar/ lounge
Sport- en vrijetijdvoorzieningen
- Buitenzwembad
- Parasols
- Ligstoelen
- Barbecuefaciliteiten
- Spa-lounge
Kamervoorzieningen
- Koffie- en theefaciliteiten
- Flat-screen TV
Belangrijke mededeling
Veelgestelde vragen
- 🌇
Hoe lang duurt het om vanaf Mistica Cama E Cafe Hotel naar het stadscentrum te gaan?
Het kost een wandeling van 5 minuten om in het stadscentrum van Mistica Cama E Cafe Hotel te komen. - 🚗
Kan ik mijn auto vlakbij comfortabele Mistica Cama E Cafe Hotel parkeren?
Comfortabele Mistica Cama E Cafe Hotel biedt een parkeerplaatsen aan zijn gasten. - 🕗
Wat is het laatste dat we kunnen van Mistica Cama E Cafe Hotel uitchecken?
Klanten van Mistica Cama E Cafe Hotel moeten klaar zijn om om 11:00 uit te chechken. - 💵
Wat is de prijs van een kamer in comfortabele Mistica Cama E Cafe Hotel?
De gemiddelde kamerprijs in comfortabele Mistica Cama E Cafe Hotel is $33. Neem voor meer specifieke informatie contact op met het hotelpersoneel. - 🚪
Welke kamertypes worden aangeboden in dit hotel in São Tomé das Letras?
In dit hotel in São Tomé das Letras kunnen gasten uit Suite met een Queen Size Bed, Standaard Bungalow en Familie Bungalow kiezen.